Grzegorz Krychowiak Piłka Nożna

Reprezentacja Polski w piłce nożnej zmienia się dość często. Wraz ze zmianą trenera powstają roszady w powołaniu piłkarzy do reprezentacji. Grzegorz Krychowiak miał możliwość grania w reprezentacji piłki nożnej, kosztowała go to wiele lat pracy oraz długą drogę do upadku. Przynajmniej tak twierdzi Krzysztof Stanowski w programie “Stan Futbolu”. Być może to sprawka Paulo Sousy – nowego trenera Polaków, który widzi grę nieco inaczej.

Rokuszewski tak podsumował działania piłkarskie Grzegorza Krychowiaka: nie jest to piłkarz, który mógłby pokazać się z dobrej strony z każdym rywalem. Głównym atutem Krychowiaka jest jego dobra gra z Anglią oraz Izraelem. Kotleszka dodał, że na ławce rezerwowych jest do wyboru mnóstwo piłkarzy, a Krychowiak notuje spadek formy. Strejlau podkreśla, że kiedyś Krychowiak miał swój czas, a jego pasja do piłki nożnej pozwoliła mu wygrać Ligę Europy i to dwa razy. Tym razem jednak jego kondycja maleje. Kowalczyk zaproponował aby Krychowiak zagrał na wyższej pozycji, która umożliwia zdobywanie bramek, tak jak w klubie Lokomotiw. Niektórzy nazywają Krychowiaka świętą krową, która ruszy się raz na ruski rok po boisku, podczas gry dla reprezentacji.

Kto ma rację? Dlaczego w reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak gra jak początkujący piłkarz, a w Rosji w klubie Lokomotiwe jest chwalony i ceniony? Czy na pewno wina leży po stronie piłkarza? A może to złe ustawienie zespołu przez trenera powoduje słabszą grę Krychowiaka? Jedno jest pewne reprezentacja Polski zmienia się za każdym razem, gdy zmienia się trener.