Najpopularniejsza gra liczbowa

Szczęściu trzeba pomagać na wiele różnych sposobów. Jeśli nie będziemy próbować zawalczyć o lepsze jutro, to będziemy nieszczęśliwi. Jednym ze sposobów na to jak pomóc swojemu szczęściu jest granie w różne gry. Obecnie niezwykle popularne są gry liczbowe, w które możemy grać także siedząc wygodnie w swoim domu. Do najpopularniejszych gier liczbowych zdecydowanie możemy zaliczyć grę lotto.

Charakterystyka najpopularniejszej gry liczbowej

Najpopularniejsza gra liczbowa w Polsce jest potocznie nazywana Lotkiem. To gra w której należy wybrać konkretną ilość liczb i liczyć na to, że zostaną one wylosowane przez maszynę losującą. Gra Lotek ma kilka wersji, dzięki temu każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, co spełni jego oczekiwania. Główna postać Lotka to Lotto. Losowanie szczęśliwych numerków odbywa się trzy razy w tygodniu, w wtorki, czwartki i soboty. Pula wygranej w tym losowaniu jest ogromna i nieustannie się zmienia. Jedno jest pewne trafienie szóstki pozwoli nam się niesamowicie wzbogacić. Minimalna kwota jaką może wygrać szczęśliwy gracz to 2 000000 zł, jeśli tylko on wytypuje szczęśliwe cyfry. Ale kwota wygranej może też być o wiele większa i przerosnąć oczekiwania.

Inne wersje Lotka i możliwości aby wygrać pieniądze

Poza tradycyjnym Lotkiem, można też zagrać w kilka jego odmian. I tak możemy wyróżnić Multi Multi, Kaskadę, Super Szansę, Mini Lotka, Ekstra Pensje, Keno, Eurojackpot i zdrapki liczbowe. Jak widać wybór jest bardzo duży i różnorodny, każdy znajdzie w tej ofercie coś dla siebie interesującego. W zależności od gry do wytypowania jest określona liczba cyfr. I tak w przypadku tradycyjnego Lotka, można wytypować 6 cyfr, zaś w przypadku na przykład Mini Lotka wybiera się 5 cyfr.

Aby poznać aktualne wyniki losowania w poszczególnych grach liczbowych, można wejść na oficjalną stronę internetową Kolektury Liczbowej Lotto. W tym miejscu można znaleźć aktualne wyniki ale też te nieco starsze z minionych dni. Można też się przekonać, w jakich miastach padły najwyższe wygrane.