Polska, czyli jeden 27 członków Unii Europejskiej.

Polska to kraj, który został podzielony, jak niegdyś Irak na dwie części, albo USA. Profesorowie z Uniwersytetów tłumaczą, że powstał na obozie partii rządzącej narośl, która zupełnie de konstruuje partię, powoduje w Prawie i Sprawiedliwości defekt, jakim jest jego nienaturalne poparcie u obywateli.

Partia Prawa i Sprawiedliwości to szereg intryg, zawiłych niezrozumiałych teorii, które dowodzą temu, że partia nie obrała kursu na zachód, ale na wschód.

Kraj po roku 1990 wyszedł z bloku wschodniego, odrodził się, a dziś wraca do lat 80`, gdzie to kraj stał w obliczu wielkiej niewiadomej. Próbował wyrwać się ze szponów kryzysu i przeć całą naprzód, ku nowym ideałom, modzie, wolności i przede wszystkim demokracji.

Demokracji, systemie, w którym mamy prawo pracować, gdzie chcemy, korzystać z usług tego lekarza, którego my chcemy, dentysty, którego wybieramy. Demokracji, która zezwala na nasz osobisty wybór, na wypowiedzenie własnego zdania. Na obracanie się w towarzystwie, które my sami wybieramy.

Tu nikt nas do niczego nie zmusza, nie zabrania nam wybierać pomiędzy złym a dobrym.

Polska to kraj należący do demokratycznej Unii. Polska to kraj należący do 26 członków Unii, więc dlaczego nie możemy z tej okazjo skorzystać. Wykorzystać taką okazję być w świecie, w czołówce, stać się liderem na rynku europejskim.

Szkoda jednak, że partia PiS nie dostrzega tej wygody, komfortu, współpracy z innymi członkami Unii. Zaprzepaszcza taką okazję dla jednego imperium, czyli Rosji.
A mamy możliwość przygotować kraj na walutę Euro, na bycie w różnych konkursach europejskich np. piosenki, piłki nożnej, rajdów formuły i innych Mistrzostw Europy. Polexit to duża strata dla Polski tylko jeszcze jej nie widzimy.

Na zakończenie wypada stwierdzić, że Polska to jeden z 27 członków Unii Europejskiej, kraj, który walczył o dobro obywateli, dbał o interesy państwa, jest znany w Europie z produktów, usług, rzetelnych firm, ciężko pracujących obywateli w kraju i za granicą. Polexit to głęboki kryzys dla państwa.