Jak zdobyć prawdziwy szacunek?

Prawdziwy szacunek to rzecz której nie da się kupić za żadne pieniądze, jednak możemy go zdobyć co w efekcie będzie więcej wart niż pieniądze, jednak jak to zrobić?
Warto budować szacunek i dobrą reputację zwłaszcza wśród najbliższych, a dziś kilka rad jak to można zrobić
Po pierwsze poprzez śmianie się z samego siebie, warto kiedy powiemy coś głupiego zamiast się zawstydzać śmiać się z siebie najgłośniej, wtedy pokazujemy że mamy dystans do siebie co na pewno zaplusuje.
Warto opowiedzieć również jakąś głupią i wstydliwą sytuację i później śmiać się z niej (szczerze się śmiać) wtedy także pokażemy, że jesteśmy luźnymi osobami i mamy do siebie dystans.

Pomaganie to rzecz wspaniała zwłaszcza kiedy robimy to bezinteresownie i z dobrymi intencjami, warto pomagać, ponieważ czemu komuś ma się żyć gorzej jeżeli może się żyć lepiej?
Warto także czasem poprosić o pomoc kiedy jej faktycznie potrzebujemy, warto pamiętać, że dobro zawsze wraca.
Kiedy ludzie widzą, że “świecimy” dobrą, pozytywną energią sami będą chcieli się z nami zadawać oraz będą nas szanować.

Prawdziwa szczerość, jest dziś bardzo rzadka jednak bardzo ceniona, dlatego warto być szczerym, jednak pamiętajmy aby wyrażać się z szacunkiem o innych, możemy powiedzieć, że coś nam się nie podoba, jednak warto powiedzieć co można poprawić lub co warto zrobić troszkę inaczej i pomimo że skrytykowaliśmy (krytyka konstruktywna) będziemy szanowani, ponieważ z czegoś co nam się nie podoba uczyniliśmy radę na przyszłość czyli notabene zrobiliśmy punkt wyżej.

Na pewno te trzy główne rzeczy sprawią, że ludzie będą o wiele inaczej na nas patrzeć i nas postrzegać, dlatego warto je wprowadzić do swojego życia.